MKE KIRIKKALESPOR 5-3 TÜRK METAL 1963 SPOR

YOLUMUZA BAL'DA DEVAM EDİYORUZ

Bölgesel Amatör Lig'de yolumuza devam edebilmemiz için Kırıkkale 1. Amatör Kümede sezonu şampiyon olarak tamamlayan Türk Metal 1963 Spor takımı ile Başpınar 17 Ağustos Stadyu'munda karşı karşıya geldik.

MAÇ ÇOK HIZLI BAŞLADI

Maça çok tutkulu başladık ve dakikalar henüz 5'i gösterdiğinde İbrahim HAS'ın golü ile 1-0 öne geçmeyi başardık. 14. dakikada Bora SÖNMEZ'in golü ile farkı 2'ye çıkardık. (2-0) Dakikalar 23'ü gösterdiğinde taklacı golcümüz Ahmet BÖYTER sahneye çıktı ve farkı 3'e çıkaran golü attı. (3-0) Konuk ekip adına ilk gol dakika 28'de Gökhan TAPAN'dan geldi ve ilk yarı bu skorla bitti. (3-1)

İKİNCİ YARIDA GOLLER DEVAM ETTİ

İkinci yarıda gollerin ardı arkası kesilmedi. 54. dakikada golcümüz Ahmet BÖYTER yeniden sahneye çıkarak farkı yeniden 3'e çıkarmayı başardı. (4-1) 5 dakika sonra dakikalar 59'u gösterdiğinde konuk ekip Ozan Can FUNDA ile yeniden farkı 2'ye indirmeyi başardı. (4-2) Son dakikalara doğru maçın bu skorla biteceği düşünülürken bu kez sahneye orta saha oyuncumuz Güvenç PARLAKGÜNDOĞDU çıktı ve skoru 5-2'ye taşıdı. Dakikalar 90'ı gösterdiğinde Mehmet Eren konuk ekip adına maçın kapanış golünü attı ve maç bu skorla tamamlandı. (5-3)

Alınan bu galibiyet ile yolumuza Bölgesel Amatör Lig'de devam etme hakkı kazandık. Seneye Spor Toto 3. Lig'e yükselebilmek için mücadelemiz devam edecektir.

ARAMA YAP

FİKSTÜR - BAL (PLAY-OUT) MÜCADELESİ